Stolar 'Mimat' design Bruno Mathsson

559612

BRUNO MATHSSON, "Mimat", stolar, 6 st., massiv björk, flätad sits i svart kärnläder, brännmärkta Mathsson International 1999-2001, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage, märken, repor

Möbler, Stolar, Design

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (13 bud)
4164430
4 200
4164405
4164427
3 800
4164405
3 600
4164425
3 400

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.