Skänk 1800-tal

559601

SKÄNK, 1800-talets andra hälft, bemålad, dörrluckor med räfflad dekor, höjd ca 122, 115x45 cm

Senare bemålad, renoverad, kompletterad, äldre lagning

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 13

Skänk 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

4155774
2018-07-12 14:16:21
950

2018-07-18 kl 20:48
Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.