Herrfickur MF1830 i silver

559598

FICKUR, silver, 1900-talets början, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, ankargång, niellodekor, boettnr. 89439 samt märkt MF1840, blånerade visare, diameter 53 mm, inkl. euti

Går vid inskrivnignstillfället, SAV garanerar ej funktionen, bruksslitage

Klockor/Ur

Nybrogatan 32, Stockholm

Herrfickur MF1830 i silver

Budhistorik (8 bud)
4162466
1 400
4159233
1 300
4152544
4152544
4158037

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.