Soffbord i form av en trä

559593

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, bl a furu, i form av en träd, höjd ca 62 cm

Slitage, torrsprickor, märken

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 3

Soffbord i form av en trä

Budhistorik (13 bud)
4162179
4162476
4162179
1 800
4162474
1 700
4162179

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.