Fåtöljer 1900-talets mitt

559590

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets mitt, förkromad metall stomme med lösa skinndynor, sitthöjd ca 51 cm

Slitage, ställvis kräftigt på dynerna, fläckar, märken, repor

Möbler, Fåtöljer

Rum 5

Fåtöljer 1900-talets mitt

Budhistorik (4 bud)

4161963
450
4161961
4161569
4161440

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.