Ett par gustavianska stolar

559588

STOLAR, 1 par, gustavianska, sk svenska modellen, krön med räfflad medajong, sitthöjd ca 46 cm

Senare bemålning, slitage, färgbortfall, äldre lagningar

Möbler, Stolar

Rum 21

Ett par gustavianska stolar

Budhistorik (10 bud)
4156874
3 600
4162471
3 400
4156874
3 200
4162440
4156874
2 800

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.