Håkan Bengtsson skulptur

559583

HÅKAN BENGTSSON (född 1965): Kubisk skulptur, invändigt signerad och daterad Håkan Bengtsson 2001-2002, olja på träfundament, höjd ca 50, 50x50 cm

Konst, Skulpturer

Rum 20

Håkan Bengtsson skulptur

Budhistorik (8 bud)
4160677
4 200
4160676
3 200
4159612
4159336
2 800
4153787
2 600

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.