Skåp 1800-tal

559582

SKÅP, 1800-talets andra hälft, fanérat med valnöt och valnötsrot, tre lådor, hyllinredning bakom dörr, höjd ca 157, 84x54 cm

Åldersslitage, hyllplanen ej orignal

Möbler, Skåp, byråer

Drottninggatan 36, Malmö

Skåp 1800-tal

Budhistorik (18 bud)
4162106
4162110
4162106
4162109
950
4162106
900

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.