Coca Cola skylt

559580

SKYLT, Coca Cola, 1900-talets andra hälft, screentryckt plåt, diameter ca 115 cm

Enstaka repor och märken

Diverse, Pop/Rock, Diverse

Rum 2

Coca Cola skylt

Budhistorik (12 bud)
4165655
1 300
4164037
4163259
4163258
700
4163257
650

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.