Emanuel Bernstone färglitografi

559578

EMANUEL BERNSTONE (född 1973): Sjöfåglar, signerad, 50/290, färglitografi, bladmått ca 50x65 cm

Fack 16

Budhistorik (4 bud)

4162664
450
4162663
4158984
4152371

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.