Roger Metto etsning

559577

ROGER METTO (född 1964): Komposition, signerad och numrerad Roger Metto 7/25, etsning, bladmått ca 15x30 cm

Fack 2

Roger Metto etsning
Budhistorik (4 bud)

4162122
4162023
4162121
4162023

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.