Robert Lucander etsning

559576

ROBERT LUCANDER (född 1962):
Komposition, signerad Robert Lucander, EA, färgetsning, bladmått ca 54x40 cm

Fack 5

Robert Lucander etsning

Budhistorik (1 bud)

4162333
2018-07-17 18:02:26

2018-07-17 kl 19:36
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.