Bänk 1900-talets första hälft

559571

BÄNK, 1900-talets första hälft, ek, träskuren genombruten dekor, sitthöjd ca 45, höjd ca 71, 126x41 cm

Mindre slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 21

Bänk 1900-talets första hälft

Budhistorik (3 bud)

4152342
4160137
4152342

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.