Trädgårsstolar 4 st

559570

TRÄDGÅRDSTOLAR, 4 st, 1900-tal, gjutjärn i form av imiterad hagtorn, bemålade, höjd 83, sitthöjd 42 cm

Bruksslitage och färgbortfall

Möbler, Stolar

Rum 6

Trädgårsstolar 4 st

Budhistorik (25 bud)
4161945
5 000
4161943
4 800
4161940
4 600
4161924
4 400
4161926
4 200

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.