Skrivbord 1960-tal

559569

SKRIVBORD, 1960-tal, teak, sarg med låda, hurtsar med 4 lådor respektive bokhylla på kortsida, höjd ca 75, 63x120 cm

Smärre slitage

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 5

Skrivbord 1960-tal

Budhistorik (19 bud)
4161900
4161905
4161900
4161897
4161899

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.