Spegel gustaviansk stil

559567

SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, förgylld, dekor av bandrosett och porträttmedaljong, mått ca: H 117 cm B 50 cm

Bruksslitage

Speglar

Baltzarsgatan 6, Malmö

Spegel gustaviansk stil

Budhistorik (9 bud)
4153890
700
4164404
650
4153890
600
4164299
550
4153890
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.