Frans Gard oljemålning solnedgång

559566

FRANS GARD (1892-1978): Tallar i aftonrodnad, signerad Gard, otydlig datering, olja på pannå, ca 59x80 cm

Fack 39

Budhistorik (5 bud)
4162247
500
4162246
450
4162245
4162244
4162189

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.