Byrå gustaviansk stil

559564

BYRÅ, med stenskiva, gustaviansk stil, tre lådor, front med intarsia, mässingsbeslag, omkring 1900-talets mitt, mått ca: L 110 cm dj. 49 cm H 82 cm

Smärre bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Baltzarsgatan 6, Malmö

Byrå gustaviansk stil

Budhistorik (13 bud)
4163394
2 800
4163390
2 600
4163393
2 600
4163390
2 400
4163378

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.