Klädhängare mässing

559558

KLÄDHÄNGARE, 1900-tal, mässing, fot i teak, höjd ca 185 cm

Repor

Möbler, Övriga möbler

Rum 20

Klädhängare mässing

Budhistorik (5 bud)
4161823
500
4161810
450
4161666
4160719
4156442

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.