Kista 1800-tal

559556

KISTA, 1800-tal, beslag av smide, något välvt lock, höjd ca 64, 145x70 cm

Sprickor på lock och på baksidan, fläck på locket, smuts, åldersrelaterat slitage, stor repa på framsidan, låset har lossnat.

Ändringar/tillägg
Nyckel finns.

Möbler, Övriga möbler, Diverse, Hem

Rum 11

Kista 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

4162478
2018-07-17 19:24:57

2018-07-17 kl 20:12
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.