Sideboard 1960-tal

559554

SIDEBOARD, 1960-tal, i stil efter Dieter Waeckerlin, stomme fanérad i teak med dekor i mörkbetsad teak, underrede i metall, beslag i mässing, 4 lådor samt 2 dörrpar, invändigt inrett med hyllor i lönn, höjd ca 140 cm, bredd 250 cm

Bruksslitage, enstaka stötmärken förekommer, hyllplanen med färgmärken, bakstycket med hål utskuret för kontakt

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 10

Sideboard 1960-tal

Budhistorik (12 bud)
4162425
2 600
4162424
2 400
4162422
4162421
1 800
4162420
1 700

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.