Einar Jolin akvarell

559553

EINAR JOLIN (1890-1976): Motiv med klippor och häger, signerad och daterad Einar Jolin 1964, akvarell, 38x56 cm

Rum 14

Einar Jolin akvarell

Budhistorik (3 bud)

4170239
4160613
4160589

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.