Ring med briljatslipade diamanter

559544

RING, 18k guld med 9 briljantslipade diamanter, totalt ca 0.23 ct enligt gravyr, Hans Strömdahl, Stockholm, 1981, ringstorlek ca 17,75 mm, totalvikt ca 3,1 g

Bruksslitage, mindre repor

Guld/Smycken

Monter 19

Budhistorik (17 bud)
4165333
4165331
4165332
4165331
1 900
4165329
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.