Berlocksarmband 18k guld

559541

BERLOCKSARMBAND, 18k guld, bismarcklänk, Sture Rosin, Köping, 1964, med 3 berlocker inklusive 1 hjärtformad, 1 i form av en tunna och 1 i form av en hjul, längd ca 18,5 cm, totalvikt ca 10,9 g

Tunnan med bucklor, slitage

Guld/Smycken

Berlocksarmband 18k guld

Budhistorik (3 bud)

4165343
2 400
4161482
4161480

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.