Berlocker och kedjor 18k guld

559539

BERLOCKER samt KEDJOR, 2 st, 18k guld; 1 berlock i form av huvud av Nefertiti, 1 kedja, venezialänk med svensk importstämpel; 1 berlock, droppformad, stämplad ''NSE'' Köping, 1 kedja, pansarlänk; kedjans längd ca 43-46 cm, hängenas höjd ca 1,8-3,4 cm, totalvikt ca 12,2 g

Bruksslitage

Guld/Smycken

Monter 19

Berlocker och kedjor 18k guld

Budhistorik (3 bud)

4160982
2 400
4156815
4156431
500

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.