Gösta Liljedahl oljemålning

559538

GÖSTA LILJEDAHL (1908-1993): Stilleben, signerad Gösta Liljedahl, olja på pannå, ca 60x51 cm

Tavelvagn 2

Gösta Liljedahl oljemålning

Budhistorik

2018-07-17 kl 20:15
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.