Ringar 18k guld

559537

RINGAR, 2 st, 18k guld; 1 ring med 1 åttkantslipad diamant, totalvikt ca 0.02 ct enligt gravyr, med svensk importstämpel; 1 ring med graverad dekor, stämplad ''SGS'', ringstorlek ca 17,5 och 18,5 mm, totalvikt ca 3,7 g

Bruksslitage

Guld/Smycken

Monter 19

Ringar 18k guld

Budhistorik (2 bud)

4165443
4161478
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.