Armring med graverad dekor

559533

ARMRING, 18k guld med graverad, bladrik dekor, stämplad ''EBIF'', svensk importstämpel, inre längd ca 6,2 cm, totalvikt ca 13,2 g

Bruksslitage, mindre bucklor

Guld/Smycken

Armring med graverad dekor

Budhistorik (5 bud)
4164567
4160981
2 600
4155294
1 900
4155293
1 600
4155292

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.