Collier med bärnsten

559531

COLLIER, doserat, med bärnsten, diameter ca 8,2-14,2 mm, lås i gul metall, längd ca 67,5 cm

Kulorna av ojämna formen och storleken, iblad med krackelering och mindre nagg till ytan

Guld/Smycken

Monter 19

Collier med bärnsten

Budhistorik (7 bud)
4165149
550
4164446
500
4165146
500
4164446
450
4165145

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.