Orion damfickur i 14 k guld

559530

ORION, damfickur, 14 k guld, 1900-talets början, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, innerboett i metall, boettnr. 148282, diameter 33 mm, vikt ca 28 g

Fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, ombyggd med hänge, gravyr, smärre bucklor

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Orion damfickur i 14 k guld

Budhistorik (8 bud)
4164310
850
4164088
4162482
750
4155268
700
4162481
650

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.