Cigaretteutier 2 st i silver

559527

CIGARETTETUIER, 2 st, silver, 1900-talets första hälft, ett etui med vapensköld i emalj, räfflat etui med signatur i 18 k guld, längd 9-11 cm, totalvikt ca 268 g

Gravyrer och bruksslitage

Silver, Övriga silverföremål

Cigaretteutier 2 st i silver

Budhistorik (10 bud)
4157841
1 400
4155265
1 300
4153891
4155264
4153891

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.