Ingmar och Knut Relling ''Optima chaiselong stol

559523

INGMAR och KNUT RELLING, ''Optima'' chaiselong stol, 2000-tal, underrede av kromad stål, klädd i med svartskinn, justerbar sitthöjd

Bruksslitage, mekanism ställvis fastnar inte ordentligt

Möbler, Fåtöljer, Design

Rum 12

Budhistorik (2 bud)

4159099
4158873

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.