Oskar Bergman akvarell

559509

OSKAR BERGMAN (1879-1963): ''Vårmorgon vid Neglinge'', signerad och daterad Oskar Bergman Sandhamn maj 1943, akvarell på papper, ca 38x54,5 cm

Ej examinerad ur ram

Oskar Bergman akvarell

Budhistorik (1 bud)

4152490
2018-07-10 10:17:17

2018-07-17 kl 19:30
Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.