Rune Hagman oljemålning

559508

RUNE HAGMAN (1914-2007): Kvinna i landskap, signerad R Hagman, olja på duk, ca 140x220 cm

Lös i ramen, ytsmuts, krackelyr, retuscherad

Rum 1

Rune Hagman oljemålning

Budhistorik (15 bud)
4162082
4162081
950
4162080
900
4162079
850
4162078

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.