Säng och sängbord Grange

559507

GRANGE, säng och sängbord, sängens bäddmått ca 180x200, sängbordens höjd höjd 60, 54x34 cm

Smärre slitage, repor och märken

Möbler, Övriga möbler

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Säng och sängbord Grange

Budhistorik (23 bud)
4162239
7 200
4162238
7 000
4162237
6 800
4162236
6 600
4162236
6 400

Slutpris SEK:
7 200
690 EUR, 810 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.