Stolar 1970-tal

559503

KARMSTOLAR, 3 st, 1970-tal, förkromat underrede, klädda med brunt skinn

Smärre slitage, märken och repor

Möbler, Fåtöljer

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Stolar 1970-tal

Budhistorik (4 bud)

4162311
600
4158882
550
4162310
550
4158882

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.