Soffbord Eric Sigfrid Persson

559502

ERIC SIGFRID PERSSON, soffbord, mattpolerad aluminium med skiva av stenimitation, ca höjd 52, diam 110 cm

Smärre slitage, repor och märken

Möbler, Soffbord, sidobord

Makadamgatan 11, Helsingborg

Soffbord Eric Sigfrid Persson

Budhistorik (4 bud)

4162064
600
4158870
550
4158869
500
4157650

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.