Soffbord 1900-talets andra hälft

559501

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, underrede i gulmetall, skiva i onyx, höjd ca 48, 140x85 cm

Smärre slitage, något anlupen

Möbler, Soffbord, sidobord

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (1 bud)

4158341
2018-07-14 16:08:17

2018-07-17 kl 12:24
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.