Hans Johansson ''Tema'' soffbord

559498

HANS JOHANSSON, ''Tema'' soffbord, Karl Andersson & Söner, samtida, formgivningsår 1987, stomme i grålackerat trä med rund glasskiva, höjd ca 55, diameter 60 cm

Smärre slitage, mindre nagg på kanten av skivan

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 4

Budhistorik (8 bud)
4161479
1 400
4161408
1 300
4161342
4161265
4160925

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.