Bordslampa 1960-/70-tal

559490

BORENS BELYSNING, bordslampa, 1960/70-tal, mässing och plåt, ställbar arm, undertill etikettmärkt Borens 8607, höjd ca 30, längd 25 cm

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion

Belysning, Bordslampor

Rum 14

Bordslampa 1960-/70-tal

Budhistorik (7 bud)
4161879
550
4161806
500
4161878
500
4161806
450
4161782

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.