Soffbord engelsk stil

559481

SOFFBORD med klaffar, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, mahogny, fotavslut i mässing i form av lejontassar, 2 lådor i sargen, höjd ca 74, 83x51, klaffarna vardera ca 30 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 8

Soffbord engelsk stil

Budhistorik (4 bud)

4158575
450
4160378
4158575
4157308

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.