Per Forsell gelatinsilverfotografi

559480

PER FORSELL (1898-1979): "Vandraren", signerad och daterad 1965, 6/50, gelatinsilverfotografi, ca 58x45 cm

Fotografi

Fack 45

Budhistorik (5 bud)
4161821
1 300
4161642
4161820
4161642
4156940
500

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.