Hängskåp möjligen Norge

559479

HÄNGSKÅP, 1700-tal, möjligen Norge, furu, beslag i smide, inuti med krokar i smide samt hylla, dörren med T-formad kasett, höjd ca 59, 59x50 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Hängskåp möjligen Norge

Budhistorik (13 bud)
4162526
900
4162620
850
4162526
4162570
750
4162526
650

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.