Byrå rokokostil

559476

BYRÅ, 1900-talets första hälft, rokokostil, fanérad i mahogny, 3 lådor, bukig front, stenskiva, höjd ca 80,5 cm, 100x53 cm

Slitage, ställvis fanérskador, avslag, fläckar på vänster sida.

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Byrå rokokostil

Budhistorik (8 bud)
4162651
750
4161829
600
4157680
550
4157679
500
4157677
450

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.