Royal Copenhagen, Bing & Gröndahl figuriner

559475

ROYAL COPENHAGEN, BING & GRÖNDAHL, figuriner, 1+4 dlr varav 1 Royal Copenhagen figurin föreställande pojke som täljer samt. 4 Bing & Gröndahl figuriner föreställande små barn, Royal Copenhagen figurinen numrerad 905, höjd 16,5 respektive 11,5 cm

Inga synliga skador

Keramik/Porslin

Monter 13

Budhistorik (5 bud)
4161598
500
4161925
450
4161598
4160966
4152614

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.