Ole Lynggaard lås med pärlhalsband

559473

OLE LYNGGAARD, lås, 18 k, briljantslipad diamant, ca 0,03 ct, kvalitet Wesselton (H), stämplad Ole L 750, vikt ca 4,8 g, diameter ca 10 mm, sötvattenspärlor, diameter ca 4 mm, på tråd, med dobbar, längd ca 46 cm

Minimalt slitage

Guld/Smycken, Collection

Budhistorik (20 bud)
4161985
4 600
4161980
4 400
4161972
4 200
4161923
4161882
3 800

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.