Fåtöljer 1900-talets mitt

559472

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets mitt, brun skinnklädsel, förkromad metall ben på hjul, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, ställvis förlust av färg, mindre repor och märken

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Fåtöljer 1900-talets mitt

Budhistorik (13 bud)
4162399
4162398
4162397
4162396
950
4162395
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.