Peter Köhler oljemålning

559468

PETER KÖHLER (född 1971): "The Hand", signerad och daterad a tergo P Köhler 2002, olja på duk, ca 25x18,5 cm
UTSTÄLLD: Galleri Magnus Karlsson, Fredsgatan 12 i Stockholm

Vänster övre hörn med mindre veck

Monter 9

Peter Köhler oljemålning

Budhistorik (7 bud)
4162006
2 800
4161617
2 600
4158917
2 400
4156513
4155711

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.