Tiffany armband Daisy design Paloma Picasso

559467

PALOMA PICASSO, "Daisy", armband, Tiffany, sterlingsilver, guldförgylld detalj, stämplad Paloma Picasso TIFFANY&CO 925, vikt ca 6,3 g, innermått ca 5,5 cm, öppningsbar, origanletui samt smyckepåse

Bruksslitage, något skev skena

Guld/Smycken, Design

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (9 bud)
4162050
900
4162005
850
4160433
4160432
700
4156408
650

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.