Stolar omkring 1900

559464

STOLAR, 2 st, omkring 1900, betsade, stomme i böjträ, varav en etikettmärkt Thonet Mundus Borlova, sitthöjd ca 47 resp 48 cm

En ryggbricka med lagning, brukslitage

Möbler, Stolar

Rum 5

Stolar omkring 1900

Budhistorik (8 bud)
4162536
600
4162507
550
4161567
500
4162506
500
4161567
450

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.